Jungtinė Karalystė su Europcar

Automobilio nuoma

Užsisakykite savo nuomos automobilį Jungtinėje Karalystėje internetu ir atraskite nuostabias, istorines Britanijos salas savarankiškai. Pradedant nuo gražiojo „John O‘Groats“ apylinkių ir baigiant „Land‘s End“ įspūdingomis pakrantėmis. Tai šalis, kuri gali didžiuotis legendiniais miestais, žavingomis kaimo vietovėmis ir laukine gamta. Susipažinkite su užburiančiomis viduramžių pilimis, apsuptomis žaliuojančių laukų. Aplankykite kultūros ikonas – Edinburgą, Londoną ir Mančesterį. Su Europcar nuomos automobiliu patogiai judėkite Didžiojoje Britanijoje pasirinkus tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės nuomos variantą. Keliaujate Jungtinėje Karalystėje verslo reikalais ar lankotės ypatinga proga? Europcar siūlo nuostabią kolekciją, pilną naujų, patogių transporto priemonių, tinkančių bet kuriai progai. Europcar nuomos punktai išsidėstę visoje Didžioje Britanijoje, todėl galite lengvai užsisakyti automobilį bet kuriame šalies kampelyje. Pigiai išsinuomokite Europcar automobilį ir pradėkite savo kelionę Jungtinėje Karalystėje jau šiandien.

Kodėl verta rinktis Europcar

  • Lengvas užsakymas internetu: surasti, pasirinkti, užsakyti
  • Galima Express automobilio paėmimo paslauga
  • automobilio nuoma: dienai, savaitei, mėnesiui, trumpam ir ilgam laikotarpiui
  • Nauji automobilių modeliai
  • Apdovanojimus laiminti automobilių nuomos kompanija

Europcar automobilių nuomos vietos


Automobilių nuomos vietos

Kartu su Europcar

Vehicles in this location

Automobiliai šioje vietovėje

Ieškote išsinuomoti mažo ar vidutinio dydžio automobilio, o galbūt kažko didesnio, kad kartu galėtų keliauti visa šeima? Didžiojoje Britanijoje Europcar siūlo plačią naujausių automobilių kolekciją, kurioje išsirinksite patį tinkamiausią variantą. Peržvelkite mūsų siūlomus nuomos automobilius ir užsisakykite vieną iš jų internetu jau dabar!

Vehicles in this location

Atraskite Jungtinę Karalystę su nuomotu automobiliu

Nuomotas automobilis yra puikus pasirinkimas norintiems atrasti Didžiąją Britaniją. Būtinai pasinaudokite proga aplankyti mūsų mėgstamiausias vietas: Adriano sieną – istorinį regioną, pasipuošusį kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais, reta laukine gamta ir įspūdinga archeologija. Aplankykite įžymiojo Šekspyro gimtinę – Stratford Upon Avon miestelį – šalies vieną iš gražiausių šalies pasididžiavimo vietų. Aplankykite Ežerų krašto regioną, garsėjantį savo gamtovaizdžiais, dar kitaip vadinamu, aktyvaus laisvalaikio mylėtojų svajone. Išsinuomokite automobilį su Europcar ir atraskite Jungtinę Karalystę!

Vehicles in this location

Praktiški patarimai keliaujant Didžiojoje Britanijoje

Naudokitės šiais praktiškais patarimais ir lengvai keliaukite Didžiojoje Britanijoje: visoje šalyje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Jeigu Jums įprasta vairuoti dešiniąja puse, patariame skirti daugiau laiko, dėmesio ir būti atsargiems sankryžų sankirtose, žiedinėse sankryžose bei parkuojantis. Oro sąlygos gali smarkiai pasikeisti net ir tą pačią dieną. Keliaudami atsižvelkite į oro sąlygas ir sulėtinkite esant šlapiai ar slidžiai kelių dangai. Mūsų patarimas būtų pasinaudoti nemokamu nuomos automobilio pristatymu iš gausybės Europcar nuomos biurų, esančių Jungtinėje Karalystėje.

Skambinkite dėl rezervacijų +370 5250 3420

Verslui

Ta pati programėlė. Daugiau mobilumo.

Parsisiųsti Europcar programėlę skirtą iPhone, iPad ir Android dabar!