Papildomapaieška

Mūsų prioritetas - klientų ir darbuotojų saugumas!


MĖGAUKITĖS GERIAUSIA KELIONIŲ PATIRTIMI


Pasauliui susiduriant su beprecedente sveikatos krize mes ėmėmės ypatingų priemonių, kad užtikrintume saugią ir lanksčią savo klientų kelionių patirtį.


Mūsų priemonės:

Mūsų automobiliai ir nuomos punktai valomi ir dezinfekuojami sustiprintu rėžimu siekiant užtikrinti saugią nuomos patirtį klientams.


KELIAUKITE LANKSČIAI


Europcar suteikia savo klientams lanksčias rezervacijų keitimo ir atšaukimo galimybes. Koreguokite savo užsakymą skiltyje „Mano užsakymų tvarkymas“.KELIAUKITE UŽTIKRINTAI


Bekontaktė patirtis

Mes griežtai laikomės gerosios socialinio atstumo laikymosi ir higienos praktikos


1. BŪKITE SAUGŪS MŪSŲ NUOMOS PUNKTUOSE2. AUTOMOBILIO ATSIĖMIMAS


Visi automobiliai yra kruopščiai valomi dezinfekcinėmis priemonėmis ypatingą dėmesį skiriant vairuotojo ir keleivių zonoms.

Po valymo automobilis užrakinamas ir nėra atrakinamas iki nuomos pradžios.

Pagrindinė įranga, tokia kaip vaikiškos kėdutės, navigacijos sistemos, yra išvaloma ir saugiai laikoma.


3. AUTOMOBILIO GRĄŽINIMASATSIIMKITE, KELIAUKITE IR GRĄŽINKITE AUTOMOBILĮ SAUGIAI


Mūsų prioritetas – saugių klientų kelionių užtikrinimas. Mes griežtai laikomės PSO ir vietinių sveikatos institucijų nurodymų ir rekomendacijų ir taikome sustiprintas valymo bei dezinfekavimo priemones.                                      MŪSŲ NUOMOS PUNKTAI VĖL PRADEDA VEIKTI


Jau veikiančių nuomos punktų sąrašą rasite čia
*Prancūzijoje nuo 2020 m. kovo 25 d. turizmo sektoriaus, tame tarpe ir automobilių nuomos kompanijoms, leidžiama klientams siūlyti lygiavertės vertės kuponus jei klientai pageidauja atšaukti savo rezervaciją nuo 2020 m. kovo 1 d. iki 2020 m. rugsėjo 15 d.  


Kuponai galioja 18 mėnesių. Informacija apie siūloma kuponą turi būti išsiųsta ne vėliau kaip per 30 dienų po sutarties nutraukimo.


Jei per 18 mėnesių klientas nepasinaudojo kuponu jam bus grąžinta visa pinigų suma. Ši tvarka galioja visoms rezervacijoms atliktoms Prancūzijos rezervacijos sistemomis ir visoms rezervacijoms, kurių automobilių atsiėmimo vietą yra Prancūzijoje.


Skambinkite dėl rezervacijų +370 5250 3420

Verslui

Ta pati programėlė. Daugiau mobilumo.

Parsisiųsti Europcar programėlę skirtą iPhone, iPad ir Android dabar!